Show_post_display_spacer_rw

Zwycięzcy lutego

Zdjęcia konkursowe


W lutym na miejskim FotoPortalu zagościły fotografie przepełnione miłosną atmosferą, ponieważ konkursowy temat w lutym brzmiał „Miejsca Zakochanych w Poznaniu”. Przesłaliście nam mnóstwo klimatycznych zdjęć przedstawiających zakochany Poznań.

Z ponad 100 nadesłanych fotografii wyłoniono zwycięzcę. Jury, w wyniku głosowania, nagrodę miesiąca lutego przyznało Panu Robertowi Woźniakowi za zdjęcie „Spacerowo”.
 


Nagroda, która przyznawana jest przez użytkowników FotoPortalu w wyniku głoswania, w kategorii „Ogólnej” przyznana została Panu Remigiuszowi Latkowi za zdjęcie zatytułowane „Old Town”.


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i przypominamy o trwającym właśnie konkursie marcowym, którego temat brzmi „Mój fyrtel”!5 Komentarzy

Avatar Katarzyna Kubasik-Błaszyk

Gratuluję, zdjęcia są super. Proszę tylko odpowiedzieć, jakim cudem w głosowaniu użytkowników fotoportalu wygrywa zdjęcie z dwoma głosami a nie np. z 15. Wytłumaczenie, że liczy się waga głosów raczej się tu nie sprawdza. Bardziej uczciwe było by wyjaśnienie w regulaminie zasad głosowania i w jaki sposób głosy są przeliczane.

Avatar robert'o

myślę, że jest prosta odpowiedź. nie ma zdjęcia w lutym, które ma więcej niż 2 głosy. a zdjęcie miesiąca jest wybierane przez jury co jest w regulaminie.

Avatar Katarzyna Kubasik-Błaszyk

Z licznika głosów wiem, że co najmniej 12 znajomych oddało głos na moje zdjęcie w lutym. Zastrzeżenia mam do działania tajemniczego algorytmu a nie wyboru jury.

Avatar robert'o

może Ci znajomi coś źle zrobili klikając. ja nigdy nie daje pod głosowanie zdjęć, po prostu jak jest coś wartościowego co warto pokazać, to wrzucam, a dlaczego nie daje pod głosowanie bo to nie jest do końca dobre. Bo są zdjęcia na fotoportalu, które naprawdę powalają i chce się na nie patrzeć, a są też takie, które są beznadziejne począwszy od technicznej strony poprzez samo ujęcie, są zdjęcia za które ja sam bym się wstydził umieszczając i dlatego wrzucam zdjęcia, które warto pokazać i nie daje to pod głosowanie np. przez znajomych, by mieć jak najwięcej głosów. nie o to chodzi w fotografii by tandetne zdjęcie był "piękne". nie chodzi mi o twoje zdjęcie tylko ogółem. Zdjęcie nie wnoszące żadnej treści, żadnego zachwytu, żadnej pracy przy tym nie warto wrzucać. Inna sprawa to własna samokrytyka, trzeba widzieć jak się coś spieprzyło, a jak bardzo zależy na ujęciu, to trzeba zrobić je tak by się i samemu sobie podobało, a przede wszystkim tym co będą to oglądać.

Avatar 1

Pozdrawiam wszystkich pstrykających

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.