Show_post_display_2244_o

Zdjęcie roku - jeszcze chwila

Zdjęcia konkursowe

Przystępując do oceny Waszych prac nie spodziewaliśmy się, że wybór zdjęcia roku będzie tym razem tak trudnym zadaniem.

Dzisiaj po raz kolejny zebrało się jury by wybrać najlepszą fotografię. Choć z całej finałowej galerii podczas poprzednich obrad wybrano tylko kilka prac które brane są pod uwagę to nadal nie wybrano tego "naj". Ponieważ jednak czas ucieka i zapewne również oczekujecie werdyktu, jury zdecydowało, że ostateczna decyzja musi zapaść podczas spotkania zaplanowanego w najbliższy poniedziałek.

W oczekiwaniu zatem na werdykt zachęcamy do głosowania na najlepsze fotografie kwietnia.

Przypominamy, że tematem głównym w tym miesiącu jest BRUKOWANY POZNAŃ.

Najwięcej brukowanych ulic jest oczywiście w najbliższym sąsiedztwie Starego Rynku. Nieco dalej przejść się można ul. Wysoką, która łączy Plac Wiosny Ludów z ul. Piekary. Ta chyba najwęższa uliczka w mieście posiada unikatowy bruk z częściowo zachowanymi rynsztokami. 

Jeszcze niedawno brukowana była ulica Knapowskiego, ale tutaj klimatyczny bruk przegrał z wygodnym asfaltem. Gdy jednak odejdziemy w tej okolicy kawałek od Głogowskiej z pewnością znajdziemy brukowane zaułki.

Chcielibyśmy choć w ten fotograficzny sposób zachować niepowtarzalny klimat brukowanych uliczek i Starego Rynku. Udowodniliście już nie raz, że potraficie spojrzeć na dobrze znane miejsca i z pozoru nieciekawe obiekty w sposób niezwykle inspirujący. 

Galerie konkursową znajdziecie tutaj: http://fotoportal.poznan.pl/konkurs/konkurs-kwiecien-2013

0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.