Show_post_drugiemiejsce

Wodne skojarzenia

Fotorelacje

Podczas upałów szukamy jej, by się ochłodzić. Mamy z nią do czynienia codziennie i niemal na każdym kroku, choć nie zawsze się nad tym zastanawiamy. Woda. Jest też głównym tematem kolejnej edycji konkursu fotograficznego Wodne Skojarzenia.

Woda dla każdego z nas oznacza coś zupełnie innego – liczy się pierwsze skojarzenie: woda jako wartość... symbol..., żywioł…, dobro codziennego użytku…, relaks - wyjaśniają organizatorzy konkursu - zapraszamy wszystkich tych, którzy zainspirowani tematem konkursu, zechcą w twórczy sposób wypowiedzieć się, czym jest woda w naszym życiu.

To już VI edycja konkursu fotograficznego, który organizuje Aquanet. Mogą w nim brać udział wszyscy, którzy lubią się wypowiadać za pomocą robionych przez siebie fotografii. Prace do konkursu można zgłaszać do 31 sierpnia 2013 r. Najpierw jednak trzeba się zalogować na stronach partnera. Można to zrobić klikając tutaj.


Zdobywca I miejsca otrzyma w nagrodę 2000,00 złotych. Za kolejne miejsca przewidziano nagrody w wysokości 1500,00 i 1000,00 złotych.

Powyżej fotografia 
Grief is like the ocean it’s deep and dark and bigger than all of us Katarzyny Klebert, która zdobyła w ubiegłym roku II miejsce.
Poprzednią edycję konkursu zwyciężyła Dorota Sitnik, autorka fotografii Bezdech:0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.