Show_post_521

Warsztaty fotografii kulinarnej, studyjnej i ulicznej!

Warsztaty

Zapraszamy do udziału w warsztatach fotografii kulinarnej, studyjnej oraz ulicznej, które odbędą się w dniach 18-19 lipca. Partnerem wydarzenia jest firma Olympus Polska oraz Digital24. Zajęcia poprowadzi Jakub Kaźmierczak.  

Pierwszy dzień warsztatów odbędzie się w Studiu Cyklorama i będzie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich dotyczyć będzie przede wszystkim fotografii kulinarnej. To warsztat szczególnie dla tych osób, które zajmują się fotografowaniem potraw - zarówno hobbystycznie, jak i zawodowo. W drugiej części spotkania odbędą się zajęcia z modelką, podczas których zaprezentowane zostaną techniki fotografii studyjnej. Zajęcia w studiu są płatne (wpisowe wraca jako bon do wykorzystania w sklepie Digital24.pl).

Kolejny dzień warsztatów to zaproszenie na fotograficzny spacer po mieście, dedykowany osobom zainteresowanym fotografią uliczną czy plenerową. Zajęcia, podczas których będzie można poznać tajniki street photo są bezpłatne. Oba warsztaty poprowadzi doświadczony fotograf Jakub Kaźmierczak, który na co dzień współpracuje z takimi markami jak: Starbucks, Grycan czy Pizza Hut. Jego specjalizacją są również zdjęcia kulinarne, reklamowe i portretowe.   Szczegóły warsztatów dostępne są tutaj: http://digital24.pl/warsztaty-fotograficzne-c_230.html

fot. Mateusz Kurzawski


0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.