Show_post_1

Uwaga! Tylko dla pasjonatów! ;)

Warsztaty

O spotkaniach Fotograficznego Klubu Dyskusyjno-Towarzyskiego pisaliśmy już nie raz. Tym razem odbędzie się ono wyjątkowo we wtorek, ale tradycyjnie będzie ciekawy gość. 

Serdecznie zapraszamy na nasze spotkania fotograficzne wszystkich pasjonatów fotografii, 
od osób nie posiadających lustrzanek aż po zawodowców - zachęcają organizatorzy - liczy się pasja!

Na spotkanie warto zabrać ze sobą trochę własnych prac, nawet z wakacji. Przyda się także własny aparat. Można przynieść ewentualnie coś do przekąszenia i picia.


Tym razem gościem specjalnym będzie Michał Sita (ur. 1985). Jest on absolwentem fotografii w czeskim Instytucie Fotografii Twórczej na Śląskim Uniwersytecie w Opavie, oraz antropologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez ostatnich kilka lat zajmował się Bliskim Wschodem. 
Grant UAM pozwolił mu na przeprowadzenie kilkumiesięcznych badań i fotografowanie w irackim Kurdystanie w 2008 roku. 

Dziewiąte już spotkanie Fotograficznego Klubu Dyskusyjno-Towarzyskiego odbędzie się tradycyjnie  w studiu firmy Master-Art przy ulicy Żeromskiego 9 (budynek Sinpo, wejście niebieską bramą obok salonu SPA). Tym razem wyjątkowo we wtorek 19 marca o godzinie 19.00.


1 Komentarz

Picture?width=90&height=90 Mikołaj Świderski

Rewelacyjne spotkanie, Michał to na prawdę ciekawa postać. Już za miesiąc zapraszamy na kolejne spotkanie, również będzie interesujący gość. Szczegóły już wkrótce na www.fkdt.eu

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.