Show_post_71

Spacer fotograficzny po Poznaniu. W tropikach

Fotorelacje

Czas na pierwszy w tym roku spacer fotograficzny. By nie narażać siebie i sprzętu na zmarznięcie, spotykamy się w Palmiarni Poznańskiej w najbliższą niedzielę! Czasu na zgłoszenie się na te wyprawę zostało niewiele.

Jeśli lubisz fotografować, spędź czas kreatywnie i spotkaj się z innymi pasjonatami fotografii – zachęcają organizatorzy z „Widzieć więcej” mimo zimy za oknem, poczuj wiosnę, a nawet lato, fotografując w temperaturze powyżej 20 stopni.

Spacer jest otwarty dla wszystkich pasjonatów fotografii. Zapraszamy zarówno osoby, które zaczynają swoją przygodę z aparatem, jak też tych z Was, którzy robią zdjęcia od pół wieku – podkreślają organizatorzy – nie ma też znaczenia jaki aparat posiadasz, duży czy mały, tani czy drogi, profesjonalny czy zupełnie amatorski – każdy model się sprawdzi.

Podczas spacerów fotograficznych liczy się atmosfera i kreatywne podejście do fotografowanych obiektów.

Oprócz głowy pełnej pomysłów co zrobić z aparatem i dobrego humoru należy oczywiście zabrać sam aparat. Być może przyda się również statyw oraz akcesoria do makrofotografii np. soczewki czy pierścienie makro, choć nie są one niezbędne.

O tym, że wewnątrz Palmiarni jest wiele ciekawych roślin do fotografowania na 1001 sposobów mogli się przekonać uczestnicy warsztatów, które swego czasu organizował tutaj FotoPortal.

Udział w samym spacerze jest bezpłatny, choć trzeba będzie oczywiście zapłacić za wstęp do Palmiarni. Ceny za przebywanie w niezwykłym klimacie na szczęście są rozsądne. Bilet normalny kosztuje 7,00 złotych, a ulgowy 5,00 złotych. Dodatkową złotówkę wydamy w szatni.

Aby potwierdzić udział w spacerze wystarczy wypełnić i wysłać formularz, który znajdziecie klikając tutaj. Na Wasze zgłoszenia organizatorzy czekają tylko do piątku (15.02) do godziny 15:00.

Sam spacer rozpocznie się w Palmiarni Poznańskiej w niedzielę (17.02) o godzinie 10:00. Spotkanie zakończy się po około dwóch godzinach.

0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.