Show_post_zoom_kino_solacz07_sei

Sierpień - Filmowy Poznań

Zdjęcia konkursowe

Początek sierpnia, to w naszym mieście między innymi Festiwal Transatlantyk. Podczas wakacji jednak miłośnicy kina mają znacznie więcej powodów do radości.

Dlatego też wszystkim uczestnikom naszej fotograficznej zabawy proponujemy w tym drugim miesiącu wakacji temat FILMOWY POZNAŃ.

Choć niektórzy wróżyli schyłek kina, instytucje te całkiem dobrze funkcjonują. Mamy wrażenie jednak, że nie są one zbyt częstym obiektem dla fotografów. W naszym mieście działa kino o bardzo ciekawej historii, a budynek w którym się znajduje równie jest ciekawy. 

Podczas dwóch letnich miesięcy działają również kina plenerowe, tworzone i odwiedzane przez pasjonatów. W tym roku pojawiły się na mapie Poznania nowe miejsca, gdzie dobre filmy oglądać możemy pod wielkim dachem nieba.

Choć filmów o Poznaniu i z Poznaniem "w tle" jest wciąż za mało, to jednak są i... powstawać będą kolejne. Być może warto przypomnieć sobie tytuły obrazów, które powstały w naszym mieście i odwiedzić miejsca plenerów filmowych z aparatem?

Jest wreszcie Festiwal Transatlantyk, czyli spotkanie ze światowym kinem. Podczas jego trwania także będziemy mieli wiele okazji, by zrobić ciekawe fotografie FILMOWEGO POZNANIA.

Zapraszamy zatem do zabawy i przypominamy, że każdego miesiąca każda fotografia ma szansę na nagrodę przyznawaną przez internautów (100,00 zł) oraz jury (200,00 zł). Na tę ostatnią mają jednak szansę tylko te zdjęcia, które realizują temat miesiąca. Raz w roku przyznawana jest także nagroda w wysokości 2.500,00 złotych (szczegóły znajdziecie klikając tutaj). 


0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.