Show_post_display_2639_o

Przeprowadź Bibliotekę! Zrób zdjęcia

Fotorelacje

Nowe skrzydło Biblioteki Raczyńskich jest już gotowe i czeka na otwarcie, które nastąpi w sobotę 29 czerwca. Nim jednak to nastąpi czeka nas wielka przeprowadzka. Pomóc może każdy!

Podpowiadamy to wydarzenie, bo będzie to doskonała okazja, by uwiecznić to historyczne wydarzenie. Uda się na pewno także zrobić fotografie, które jeszcze w czerwcu możecie zgłosić do konkursu ZACZYTANY POZNAŃ. Nie ma znaczenia którego dnia kończącego się już czerwca dodacie zdjęcia realizujące ten temat, bo oceniać je będzie jury (internauci oczywiście także przyznają swoją nagrodę głosując poprzez dodawanie zdjęć do swoich ulubionych). 

Wróćmy jednak do akcji Przeprowadź bibliotekę! Chodzi w niej o przeniesienie, oczywiście symboliczne, księgozbioru wspólnymi siłami. Poprzez przekazywanie sobie książek będziemy mogli uczcić wieloletnią działalność filii na Świętym Marcinie.

Utwórzmy wielki łańcuch osób między filią Biblioteki na ulicy Święty Marcin a nowym skrzydłem Biblioteki na Placu Wolności i przekażmy sobie pakiety książek z rąk do rąk - zachęcają pomysłodawcy - aby wziąć udział w akcji, przyjdź 29 czerwca o godzinie 15:00 do jednego z punktów informacyjnych na trasie przeprowadzki, a tam otrzymasz niezbędne wskazówki.

Mapę punktów informacyjnych publikujemy poniżej.

Po wspólnej przeprowadzce będzie oczywiście okazja by zwiedzić nową siedzibę Biblioteki Raczyńskich i... zrobić kolejne fotografie. Jesteśmy ciekawi jak wygląda ZACZYTANY POZNAŃ w Waszych obiektywach. Pierwsze prace zgłoszone do tego konkursu możecie zobaczyć tutaj.0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.