Show_post_tajemniczy

Oto najlepsze prace lutego

Zdjęcia konkursowe

Czas ogłosić wyniki konkursu, prowadzonego po raz pierwszy w nowej formule. 

Wyniki głosowania internautów poznaliśmy niemal automatycznie po zakończeniu miesiąca. Mogliście wybierać tę pracę, która po prostu najbardziej się Wam podobała dodając ją do ulubionych.

Zdecydowaliście, że nagrodę za zdjęcie miesiąca powinien otrzymać Michał Wrombel za fotografię Studnia II.Nieco dłużej przyszło nam czekać na werdykt jury, które wybrało 4 fotografie. W ścisłym finale znalazły się prace Browar Kobylepole, Mauzoleum Mielochów #2, Sin City oraz Tylko iść...

Wygrać mogła jednak tylko jedna. Podczas obrad brano niemal pod lupę każde z finałowych zdjęć i w wyniku głosowania wskazana została ta najlepsza, spośród zgłoszonych do konkursu w lutym. Ważne było autorskie, ciekawe zrealizowanie tematu miesiąca jakim był Tajemniczy Poznań.

Zwycięzcą ostatecznie został Tomasz Baumgart, autor fotografii Sin City. Gratulujemy!Przypominamy, że w marcu tematem konkursowych zdjęć jest Industrialny Poznań. Do końca marca trwa również głosowanie na zdjęcie 2012 roku. Galerię finałową znajdziesz tutaj: 
http://bit.ly/125mt2p

0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.