Show_post_16297

Kwietniowy konkurs

Zdjęcia konkursowe

W ostatnich tygodniach w Poznaniu mogliśmy cieszyć się słońcem, które chociaż kapryśne, coraz częściej się pojawia. Pogoda sprzyjała więc marcowemu konkursowi "Poznań w promieniach słońca” . Wraz ze słońcem Poznań budzi się do życia, a marcowa cisza przeradza się powoli w melodyjne brzmienia.
W kwietniu temat konkursu brzmi: "Poznań jak z nut".Chcielibyśmy zobaczyć najróżniejsze dźwięki uchwycone na Waszych fotografiach. Kwiecień to miesiąc wypełniony muzyką - od Poznańskiej Wiosny Muzycznej (przełom marca i kwietnia), poprzez
występy najwybitniejszych gwiazd współczesnego jazzu Aquanet Jazz Festival 2017 (05-09.04), a także Spring Break Showcase Festival & Conference (20-22.04) aż po koncert muzyki kameralnej "Duety,tria i kwartety" (30.04) w Starym Browarze, gdzie swoje umiejętności zaprezentują uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu.
W Poznaniu często możemy uslyszeć najróżniejsze melodie, dzięki nim miasto jest pełne życia i ma swój niepowtarzalny klimat. Zachęcamy więc wszystkich do poszukiwania dźwięków na koncertach, w parkach, na ulicach, a także w miejscach mniej znanych.
Jesteśmy ciekawi gdzie Państwo usłyszą melodie miasta i jak będą one wyglądać na fotografiach.


0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.