Show_post_display_plakatpng

Konkurs i warsztaty fotograficzne z Poznań Film Commission

Warsztaty

Przez cały listopad można brać udział w konkursie fotograficznym na najlepszą lokację filmową Miasta Poznania.  
Lokacja filmowa to miejsce, które stanowić może gotową scenografię do produkcji filmu. Mogą to być wnętrza starych i zapomnianych budynków,  które nadadzą grozy przy produkcji horroru lub też fotografie ukazujące nowoczesną architekturę, która będzie znakomitym uzupełnieniem dla niejednego tła serialu. Pomysłów może być wiele: parki, jeziora, ulice, pomniki czy mosty - cokolwiek wyda Wam się na tyle ciekawe i pasujące do spełnienia roli scenografii produkcji filmowej.

Zdjęcia będą podlegać ocenie komisji, która zwróci uwagę na  atrakcyjność lokalizacji, jej oryginalność, jakość wykonanych zdjęć, kreatywność, a także dbałość o detale.

W ramach konkursu Poznań Film Commission przygotował także warsztaty fotograficzne dla wszystkich tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności związane z fotografią. Warsztaty odbędą się 6 listopada 2015 roku w Galerii „Oko Ucho” przy ulicy Masztalarskiej 8 w Poznaniu. Zapisy na to wydarzenie rozpoczęły się dziś o godzinie 12.00 i potrwają jeszcze do 5 listopada do godziny 18.00. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dla użytkowników FotoPortalu mamy jednak do rozdania aż 10 miejsc na te warsztaty! Chcesz wziąć w nich udział? Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy z dopiskiem Fotoportal. Uwaga – liczy się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o konkursie oraz warsztatach, a także formularz rejestracyjny znajduje się pod adresem: http://poznanfilmcommission.pl/strony/konkurs

0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.