Show_post_rekopis-mozarta-1

Kolejne spotkanie z foto-gościem

Warsztaty

Organizatorzy spotkań Fotograficznego Klubu Dyskusyjno-Towarzyskiego nie zwalniają tempa. Zaledwie tydzień temu mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu ze znanym poznańskim fotografem, a już można wybrać się na kolejne.

Tym razem Gościem Specjalnym będzie Marcela Paniak, która jest studentką PWSFTiT w Łodzi, należy do Związku Polskich Artystów Fotografików oraz do Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.

Marcela Paniak swoje prace prezentowała już na kilku wystawach w kraju i za granicą - informują organizatorzy spotkania - zajmuje się fotografią artystyczną oraz niekonwencjonalnymi technikami wykraczającymi poza świat samej fotografii.

Tradycyjnie zachęcamy wszystkich miłośników fotografii na to spotkanie. Warto zabrać ze sobą własny sprzęt, bez względu czy jest to zaawansowana lustrzanka czy prosty aparat i bez względu na to jak długo i na ile sprawnie się nim posługujecie. 

Jeśli przyniesiecie także wybrane prace możecie liczyć na ich konstruktywną recenzję. 

Jedenaste już spotkanie  Fotograficznego Klubu Dyskusyjno-Towarzyskiego odbędzie się w studiu Master-Art przy ulicy Żeromskiego 9 w czwartek (18.04). Początek o godzinie 19:00.0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.