Show_post_display_1673_o

Foto-spacer o świcie

Warsztaty

Poznań o świcie wygląda nieco inaczej. To właśnie o tej porze można zrobić niezwykłe fotografie korzystając z oświetlenia jakie dają pierwsze promienie słońca. Być może nad brukiem Starego Rynku unosić się będzie mgiełka? Niestety takie widoki trzeba okupić pobudką w środku nocy.

Na kolejny fotograficzny spacer po Poznaniu zapraszają organizatorzy warsztatów Widzieć Więcej. Odbędzie się on na Starym Rynku w ostatnią niedzielę kwietnia (28.04).

Udział w plenerze jest 
bezpłatny, wystarczy, że zabierzesz ze sobą aparat oraz dobry humor - zachęcają organizatorzy - spacer jest otwarty dla wszystkich pasjonatów fotografii, niezależnie od wieku i poziomu fotograficznych umiejętności, zapraszamy początkujących i zaawansowanych, posiadaczy aparatów dużych i małych, amatorów i zawodowców

Podczas tego fotograficznego spaceru każdy będzie miał okazję porozmawiania  z instruktorami Widzieć Więcej na przykład o technikach fotografowania czy kompozycji.

Spacer rozpocznie się w centrum Poznania w niedzielę o godzinie... 4:40 i zakończy około 7:30.W planach jest spacer po Starym Rynku i jego okolicach. 

By brać udział w tym bezpłatnym spacerze wystarczy się zarejestrować wypełniając specjalny formularz do piątku 26 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.

Na podanego maila otrzymacie informację o dokładnym miejscu zbiórki, a jeśli załamie się pogoda zarejestrowani uczestnicy zostaną powiadomieni o nowym terminie tej fotograficznej wyprawy.

Prognoza pogody na niedzielę: 
O świcie będzie około 7 - 8 stopni. Niebo będzie zachmurzone. W nocy, rano i przed południem może padać (np. od około 5:30 do 11:00).
Słońce wzejdzie o 5:29.

UWAGA - spacer został przeniesiony na niedzielę 12 maja - pogoda wygrała...

Poniżej fotografia, którą wykonał Erik Witsoe:


0 Komentarzy

Musisz się zalogować jeśli chcesz dodać komentarz.